POPIS APARTMÁNU


Apartmán o velikosti 74 m²  nabízí plně vybavenou kuchyň, včetně lednice, mikrovlnné trouby, myčky nádobí, sklokeramické varné desky, sporáku, samozřejmostí je varná konvice, toustovač, opékač topinek, stolní i ruční mixer, formy na pečení, sada nerezového nádobí včetně praktického nerezového hrnce na těstoviny, porcelánová sada nadobí a dalších doplňků do kuchyně, vše vhodné do myčky.

 Skleničky jsou pro naše milé hosty navíc také v sadě na pivo a na víno, které si můžete vychutnat nejen na pohodlné sedací soupravě nebo u velkého jídleního stolu, ale také na krásné dřevěné terase, kde jsme umístili lavici a stolek s výhledem na šumavské lesy :-)

Ke spánku nabízíme dvě samostatné prostorné ložnice. V menší místnosti "věžičce" je jedno  lůžko nadstandartní šířky 120 cm, větší dřevěná skříň, v místnosti je k dispozici také polička a malý věšáček na drobnosti. Ve druhé ložnici jsou tři lůžka.

V této místnosti je navíc krásná dubová prosklenná skříňka a dubová komoda s policí a šuplaty, i v této ložnici  je k dispozici polička a věšák na šaty. 

Veškerý nábytek v obou ložnicích je ze smrkového nebo z dubového dřeva, v celém apartmánu jsou dřevěné podlahy a nové interierové dveře, vše z dubu. 

V koupelně je obdélníkový sprchový kout s pevnými skleněnými díly, koupelnový radiátor (žebřík), pračka, nízká policová skříňka, ve které je připraven fen a na stěně velké zrcadlo.

WC je v samostané místnosti, vybavené umyvadlem a praktickou prostornou skříňkou na hygienické potřeby.

V obývaku je velký bukový stůl se šesti židlemi a malou skříňkou pro odložení a nabíjení například notebooku a jiného, velká pohodlná sedací souprava s pátým lůžkem o velikosti 200x160 cm, součástí pokoje je také křeslo a odkládací stolek, který ale může sloužit i jako  podnožka pro unavené nohy :-). V místnosti je také rohová dubová policová stěna, ve které jsou  k dispozici stolní hry, karty a pro naše nejmenší hosty puzzle, pastelky a další drobnosti.

Z obývacího pokoje je východ na vyvýšenou prostornou dřevěnou terasu s lavicí, stolkem a s uklidňujícím pohledem na lesy.

Součástí apartmánu je také komora s malým okýnkem vybavená několika  policemi, je zde také k dispozici žehlicí prkno a žehlička,umístěn  centrální vysavač a úklidové prostředky pro nenadálou "úklidovou příhodu", závěrečný úklid apartmánu je ale samozřejmě v ceně Vašeho pobytu.

Važení a milí hosté,

budu Vám velmi vděčna za zpětnou vazbu a připomínky nebo nápady,  pomocí kterých může být příští pobyt pro Vás nebo pro další hosty ještě příjemnější.

Děkuji a pevně věřím, že se Vám bude v apartmánu líbit.

Přeji Vám příjemný a klidný odpočinek po celou dobu Vašeho pobytu :-)

Jana Hrubcová